S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Nastavení cookies můžete kdykoli následně změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3JAK SE SPRÁVNĚ POSTARAT O BATERII V ZAHRADNÍM TRAKTORU BĚHEM ZIMY?JAK SE SPRÁVNĚ POSTARAT O BATERII V ZAHRADNÍM TRAKTORU BĚHEM ZIMY? Věděli jste, že tuhé a mrazivé... arr3JAK SPRÁVNĚ ZALÉVAT V HORKÝCH LETNÍCH DNECH?JAK SPRÁVNĚ ZALÉVAT V HORKÝCH LETNÍCH DNECH? Všichni se v těchto horkých dnech trápíme s otázkou,...

ZBOŽÍ V AKCI

 

 


» Padělky
Upozornění na padělky

 


 

Upozornění společnosti Husqvarna Česko s.r.o. pro zákazníky na poskytování bezplatného servisu v Autorizovaných servisních střediscích jen při autorizovaném prodeji výrobků.

Vážení zákazníci,
podle Vašich e-mailů a zpráv našich Autorizovaných servisních středisek se množí případy, kdy se na tato Autorizovaná servisní střediska obracíte s reklamacemi výrobků značky Husqvarna, zakoupených u neautorizovaných prodejců nebo v jejich e-shopech. V zájmu ochrany spotřebitelů Vás proto touto cestou opakovaně upozorňujeme, že:

(1) Společnost Husqvarna Česko s.r.o. jako výhradní autorizovaný distributor lesní, parkové a zahradní techniky značky Husqvarna garantuje pouze ty výrobky značky Husqvarna, které dodala na trh v České republice prostřednictvím svých Autorizovaných prodejců.

(2) Zákazníci, kteří si koupí výrobek značky Husqvarna u neautorizovaných prodejců nebo v jejich e-shopech, nemohou využívat bezplatných záručních služeb Autorizovaných servisních středisek společnosti Husqvarna Česko s.r.o. ani pro ně nezabezpečujeme náhradní díly potřebné pro záruční či pozáruční opravy těchto výrobků.

(3) Pokud neautorizovaní prodejci (zejména na internetových stránkách některých svých e-shopů) tvrdí, že jejich zákazníci se mohou se záručními reklamacemi obracet na Autorizovaná servisní střediska společnosti Husqvarna Česko s.r.o., jde o nepravdivou informaci


 

 


 

PADĚLKY

V České republice dochází k prodeji padělků lesní a zahradní techniky značky Husqvarna. Tímto upozorněním Vás chceme informovat o nastalé situaci.

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám oznámit, že pro lepší informovanost zájemců o výrobky značky Husqvarna a důslednější ochranu spotřebitelů bude na internetových stránkách www.husqvarna.cz a v denním tisku zveřejněno následující upozornění:

„Upozornění pro zákazníky“
Podle informací od Policie ČR dochází v České republice k prodeji padělků lesní a zahradní techniky značky Husqvarna.

Kromě toho se stává, že někteří neautorizovaní prodejci nabízejí (často i na internetu) za mnohdy extrémně nízké ceny výrobky značky Husqvarna starších modelů, nakoupené při výprodejích nebo podobných akcích v zahraničí, anebo výrobky, které byly určeny pro zámořské trhy, takže nesplňují všechny požadavky stanovené v rámci Evropské unie.

Proto společnost Husqvarna Česko s.r.o. jako autorizovaný distributor výrobků lesní a zahradní techniky značky Husqvarna v zájmu ochrany spotřebitelů – a to zvláště nyní, před začátkem jarní sezóny – upozorňuje všechny zájemce o výrobky značky Husqvarna, že:
Zabezpečuje a kontroluje poskytování všech bezplatných služeb a plnění veškerých povinností prodejců (zejména při předprodejním servisu, předvádění a prodeji techniky, předávání prodaných výrobků zákazníkům na dohodnutém místě a zaškolení zákazníků k ekonomické, bezpečné a ekologické obsluze) jen u výrobků značky Husqvarna prodávaných v síti našich autorizovaných prodejců. (Aktuální seznam těchto autorizovaných prodejců najdete na www.husqvarna.cz.)

Pouze při prodeji výrobků značky Husqvarna u našich autorizovaných prodejců garantujeme, že zákazník obdrží originální výrobek určený pro trh v Evropské unii, který splňuje všechny technické, bezpečnostní a ekologické požadavky, stanovené jak v České republice, tak i v Evropské unii.

Jenom u výrobků značky Husqvarna prodaných našimi autorizovanými prodejci platí v plném rozsahu kompletní záruka na tyto výrobky podle Záručních podmínek společnosti Husqvarna Česko s.r.o.

Jedině u výrobků značky Husqvarna dodávaných na trh v České republice společností Husqvarna Česko s.r.o. prostřednictvím našich autorizovaných prodejců zajišťujeme soustavnou technickou podporu pro zákazníky, odborné provádění všech záručních oprav v síti autorizovaných servisních středisek a průběžné dodávky potřebných náhradních dílů pro záruční i pozáruční servis.


 

Jak poznat padělené výrobky

Místo prodeje
S padělky se můžete setkat u neautorizovaných prodejců jak na tržnicích tak u podomních prodejců ale i v neautorizovaných internetových obchodech.
Cena
Cena je často jasný výstražný signál. Padělané výrobky jsou o mnoho levnější než originály, které jsou k dostání u autorizovaných prodejců. Ačkoli v některých případech jsou padělané výrobky prodávané za současnou tržní cenu originálu, aby získaly dojem "pravosti a vyšší kvality".
Vzhled
Většinou jde levné kopie, můžete se ale setkat i vydařeným padělkem. Doporučení je jediné: naukupujte pouze u autorizovaných prodejců s kamenným obchodem a nebo si výrobek řádně porovnejte s originálem.


Několik příkladů:

Padělky

 

Porovnání:

Original / Padělek

Original / Padělek

Original / Padělek

Original / Padělek


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ