Obojek antip.Scalibor Protectorband 1000mg pes 65cm

Obrázek (1)
 Skladem na prodejně 
490
405 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
SCALIBOR
Katalogové číslo:
301042
EAN:
8713184037459
Záruka:
2 roky

Antiparazitický obojek proti blechám, klíšťatům, komárům a pakomárům, který chrání psy po celou dobu klíštěcí sezóny s účinností až 4 měsíce na blechy a až 6 měsíců na klíšťata. Obojek nezapácháa je voděodolný.

Scalibor obsahuje jako účinnou látku syntetický insekticid deltametrin. Ten zabraňuje dalšímu napadání psa parazitem a zároveň již přisátá klíšťata a blechy paralyzuje a zabíjí. Někdy je možné klíšťata na psovi pozorovat, tato klíšťata se však nepřisají. Proti klíšťatům, komárům a pakomárům působí Scalibor 6 měsíců, proti blechám 4 měsíce. Deltametrin je v obojku vázán na látku trifenylfosfát. Tento patentovaný komplex je z obojku uvolňován pozvolna, přímo na psa, a rozšiřuje se lipidovou vrstvou kůže na celé tělo zvířete, bez vypařování účinné látky do prostředí. Proto obojek nezapáchá a psovi se tak dostává potřebné dávky deltametrinu postupně každý den.

Majitel může se psem manipulovat tak, jak je zvyklý, pes může být v domě nebo v bytě a děti se jej mohou bez obav dotýkat a hrát si s ním. Účinná látka se neuvolňuje do prostředí.

Scalibor používejte od 7 týdnů věku.

Upozornění: nepoužívat pro kočky ani pokud žijí v bytě se psem! Působící látka je pro kočky velmi nebezpečná.

Mohlo by Vás také zajímat