O firmě


ToolMax.cz - spolehlivý partner pro váš dům, dílnu a zahradu.

Jsme tu pro vás již od roku 1992!

 

Tradice zavazuje

Více než 28 let zkušeností s prodejem a servisem strojů a nářadí! Primárně jsme byli zaměřeni pro vybrané firmy, velkoobchodní partnery a obchodníky z České republiky a Slovenska. Dnes se zabýváme i maloobchodem a dodáváme zboží po celé ČR. Naším dlouhodobým cílem je zkvalitnění našich služeb a zajištění vyšší odborné zdatnosti. Naší předností je odborná montáž automatických sekaček a dodání, předvedení včetně zaškolení zahradních traktorů přímo na vaší zahradě. Dodáváme a montujeme zahradní techniku HUSQVARNA, McCULLOCH, BOSCH, MTD, EXTOL, STIGA, CUB CADET, WOLF GARDEN a desítky dalších výrobců.

 

Kamenná prodejna

Na vlastním skladě držíme nářadí a zahradní techniku v řádech stovek tisíců kusů. To vše najdete v našem vlastním prodejním areálu v Milevsku na ploše cca 3000m2. Máme pro Vás připraveno cca 15.000 položek k okamžitému odběru. I proto jsme schopni zajistit komplexní a především rychlé dodávky. Na prodejně kromě sotrimentu nářadí a zahradní techniky najdete i chovatelské potřeby, krmiva pro psi a kočky, zahrádkářské potřeby, spojovací materiál, kotevní techniku a jiné zboží z příbuzných oborů. Najdete u nás i služby jako výroba klíčů, návrhy a montáže automatického zavlažovaní Gardena, montáže automatických sekaček včetně servisu. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum.
 DSC_0003.jpg DSC_0190.JPG  

 

Vlastní servis

Vlastní servis provozujeme nepřetržitě po celou dobu existence firmy a považujeme to za nejdůležitější prvek podpory prodeje a služeb pro naše zákazníky.
Jsme schopni pro Vás zajisit odborný a autorizovaný servis všech výrobků, které prodáváme. 
Po dohodě je možné provést i opravu přímo u Vás na zahradě.

 20130214_133152.jpg IMG_2437_–_kopie.JPG

 

Montáže a doprava

Naší předností je odborná montáž automatických sekaček a dodání, předvedení včetně zaškolení zahradních traktorů a sekaček přímo na vaší zahradě. 
To vše provádí naši odborně proškolení montážní technici s dlouholetou praxí. K přepravě používáme vlastní montážní a servisní vozidla.

 DSC_0010.jpg

 

Přejeme Vám příjemné nukupování.