NAREX EPR 35-25 elektrická řetězová pila

Obrázek
Akce

Mimořádně výkonná řetězová pila pro hrubé kácení, formátování dřevěných prvků, tesařské práce a řezání palivového dřeva Více informací

 SKLADEM - ihned na prodejně 
3 820
3 157 bez DPH
Běžná cena:
4 710
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NAREX
Katalogové číslo:
100889
EAN:
8590163888048
Záruka:
2 roky
Mimořádně výkonná řetězová pila pro hrubé kácení, formátování dřevěných prvků, tesařské práce a řezání palivového dřeva.
Vysoce výkonný kompaktní motor 2 500 W s dostatečnou rezervou, pro práci bez námahy s vynikajícími řeznými výsledky

Omezení rozběhového proudu zamezuje nepříjemnému nárazu při startu a vypadnutí jističe nebo pojistek, tepelně proudová ochrana proti přetížení motoru.

Patentovaná doběhová rychlobrzda řetězu a brzda řetězu při zpětném vrhu pro vysokou úroveň ochrany a bezpečnou práci obsluhy. Díky silnému motoru a speciální řetězce, pila dosahuje nejvyšší řezné rychlosti 17 m/s mezi elektrickými pilami.

Obloukové boční držadlo, přesně padnoucí do ruky, umožňuje pilu bezpečně a jistě držet v jakékoliv poloze, optimálně navržený tvar zadního držadla s měkkým a pogumovaným povrchem pro příjemné a pohodlné držení pily.

Automatické mazání řetězu, rychlá výměna a napínání řetězu bez použití nástrojů, pevný ozubený doraz pro bezpečnou oporu pily o řezaný materiál, výměnný vzduchový filtr proti vniku nečistot do motoru.Technické parametry

Napájecí napětí 230 V
Jmenovitý příkon 2 500 W
Délka vodicí lišty 350 mm
Rychlost řetězu 12,5 m/s

Pilový řetěz  

… Rozteč řetězu 3/8" 

… Tloušťka vodicího článku 1,3 mm

… Počet článků 52 

… Typové označení


Oregon 91-PX 052
Mazání řetězu AUTO
Objem olejové nádržky 0,2 l
Hmotnost 4,5 kg


Historie značky NAREX se začala psát v České Lípě před více jak 70 lety.
Tehdy, ještě pod značkou Siemens, opustily brány podniku první vrtačky s celokovovým pláštěm.
Od té doby nebyla výroba elektronářadí nikdy přerušena a naopak se významně rozšiřovala.
Generace dělníků a techniků tak sdílely své zkušenosti a vytvářely originální řešení, z nichž mnohá jsou v původním českém elektrickém nářadí NAREX používána dodnes.
V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co.,
která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí.
Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.

narex.jpg

Mohlo by Vás také zajímat